خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / چالش هاي روابط كار در ايران

چالش هاي روابط كار در ايران

دانلود فایل چالش هاي روابط كار در ايران

چالش هاي روابط كار در ايران

 

عنوان فایل : چالش هاي روابط كار در ايران

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

چالش هاي روابط كار در ايران

چالش هاي روابط كار در ايران

حجم فایل : 616.9 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 37 چالش هاي روابط كار در ايران تعاريف روابط كار: _ استراتژي هايی براي مديريت روابط سازمان و كاركنانش. (بنت،1997) _سيستمي از مقررات ، عمليات و توافقات صورت گرفته با استفاده از چانه زني دست جمعي براي اجتناب يا حل تضادهاي سازماني بين كارفرما و مستخدم . _بر طبق تعريف سازمان بين المللي كار(ILO )روابط كار موضوعي است كه هم با روابط بين دولت و كارفرمايان و مستخدمين(يا اتحاديه هاي كارگري)وهم با روابط…

 

کد فایل چالش هاي روابط كار در ايران : 675656

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود چالش هاي روابط كار در ايران در کادر زیر کلیک کنید

چالش هاي روابط كار در ايران

مشخصات چالش هاي روابط كار در ايران  با کد فایل 675656  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد چالش هاي روابط كار در ايران

  • تذکر : فایل مورد نظر ( چالش هاي روابط كار در ايران ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *