خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / چالشهای ثبت اختراع

چالشهای ثبت اختراع

دانلود فایل چالشهای ثبت اختراع

چالشهای ثبت اختراع

 

عنوان فایل : چالشهای ثبت اختراع

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

چالشهای ثبت اختراع

چالشهای ثبت اختراع

حجم فایل : 3.6 MB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 17 بنام خدا چالشهای ثبت اختراع علم و فناوری فناوری فناوری از جنس تواناییهدف فناوری: توسعه تواناییهای بشر و خلق ثروت علم علم از جنس داناییهدف علم : توسعه دانش و توسعه شناخت و کشف حقایق برای تواناتر بودن باید داناتر بود فناوری مرز خلق ثروت است شاخص های علم و فناوری شاخص علم گذار اقتصاد دنیا به سمت اقتصاد مبتنی بر دانش رابطه بین نوآوری و تحقیقات راهکار؟؟؟؟ اختراع تعریف اختراع چیست؟ یک ایده…

 

کد فایل چالشهای ثبت اختراع : 675657

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود چالشهای ثبت اختراع در کادر زیر کلیک کنید

چالشهای ثبت اختراع

مشخصات چالشهای ثبت اختراع  با کد فایل 675657  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد چالشهای ثبت اختراع

  • تذکر : فایل مورد نظر ( چالشهای ثبت اختراع ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *