خبرنویسی

دانلود فایل خبرنویسی

خبرنویسی

 

عنوان فایل : خبرنویسی

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

خبرنویسی

خبرنویسی

حجم فایل : 1.6 MB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 69 بنام خدا کارگاه آموزشی خبرنویسی خبر چیست ؟ – خبر گزارشی از واقعیت ها است ولی هر واقعیتی خبر نیست.- اطلاعات مربوط به آنچه رخ داده است، خبر نامیده می شود.- خبر نقل ساده و خالص وقایع جاری است. «خبر گزارشی واقعی از یك رویداد عینی است كه در آن یك یا چند ارزش خبری وجود دارد و نحوه تنظیم و ارایه آنرا عوامل درون سازمانی و برون سازمانی شكل می دهند». عناصر خبر كه؟ ( چه کسی) كي؟ (چه وقت) كجا؟ ( در چه…

 

کد فایل خبرنویسی : 675794

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود خبرنویسی در کادر زیر کلیک کنید

خبرنویسی

مشخصات خبرنویسی  با کد فایل 675794  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد خبرنویسی

  • تذکر : فایل مورد نظر ( خبرنویسی ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *