خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / خطوط انتقال ، آنتن و انتشار امواج

خطوط انتقال ، آنتن و انتشار امواج

دانلود فایل خطوط انتقال ، آنتن و انتشار امواج

خطوط انتقال ، آنتن و انتشار امواج

 

عنوان فایل : خطوط انتقال ، آنتن و انتشار امواج

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

خطوط انتقال ، آنتن و انتشار امواج

خطوط انتقال ، آنتن و انتشار امواج

حجم فایل : 3.0 MB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 35 بنام خدا خطوط انتقال ، آنتن و انتشار امواج مقدمهدر اکثر ساختمان ها آنتن وجود دارد. این آنتن توسط سیمی به تلویزیون وصل می شود. این سیم با سیم معمولی فرق دارد. روی تلویزیون و گیرنده های رادیویی آنتن میله ای وجود دارد. آنتن نقش مهمی در ارسال و دریافت امواج دارد. خطوط انتقال و انواع آنبرای ارسال اطلاعات از آنتن به گیرنده یا از فرستنده به آنتن از خطوط انتقال استفاده می شود.انواع خطوط انتقال…

 

کد فایل خطوط انتقال ، آنتن و انتشار امواج : 675810

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود خطوط انتقال ، آنتن و انتشار امواج در کادر زیر کلیک کنید

خطوط انتقال ، آنتن و انتشار امواج

مشخصات خطوط انتقال ، آنتن و انتشار امواج  با کد فایل 675810  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد خطوط انتقال ، آنتن و انتشار امواج

  • تذکر : فایل مورد نظر ( خطوط انتقال ، آنتن و انتشار امواج ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *