خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / بررسی انواع جوشکاری

بررسی انواع جوشکاری

دانلود فایل بررسی انواع جوشکاری

بررسی انواع جوشکاری

 

عنوان فایل : بررسی انواع جوشکاری

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

بررسی انواع جوشکاری

بررسی انواع جوشکاری

حجم فایل : 2.6 MB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 132 بنام خداوند فرصت آفرین و ثروت آفرین بررسی انواع جوشکاری 1 فهرست _تاریخچه جوشکاری_جوشکاری قوس الکتریکی_جوشکاری زیر آب_جوشکاری زیر پوری_جوشکاری مقاومتی_انواع جوشکاری مقاومتی(نقطه ای. نواری.زائده ای.فرکانس بالا.جرقه ای.سر به سر.ضربتی. له کردنی. نقطه ای – غلتکی. پل واره)_جوشکاری حالت جامد_انواع جوشکاری جامد(جوشکاری انفجاری .ضربان مغناطیسی.اصطکاکی.سرد.نفوذی.مافوق صوت)جوشکاری با…

 

کد فایل بررسی انواع جوشکاری : 675460

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود بررسی انواع جوشکاری در کادر زیر کلیک کنید

بررسی انواع جوشکاری

مشخصات بررسی انواع جوشکاری  با کد فایل 675460  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد بررسی انواع جوشکاری

  • تذکر : فایل مورد نظر ( بررسی انواع جوشکاری ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *