خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / تعاريف و اصطلاحات معمول در مورد عکس

تعاريف و اصطلاحات معمول در مورد عکس

دانلود فایل تعاريف و اصطلاحات معمول در مورد عکس

تعاريف و اصطلاحات معمول در مورد عکس

 

عنوان فایل : تعاريف و اصطلاحات معمول در مورد عکس

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

تعاريف و اصطلاحات معمول در مورد عکس

تعاريف و اصطلاحات معمول در مورد عکس

حجم فایل : 5.5 MB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 33 1 تعاريف و اصطلاحات معمول در مورد عکس 30 Slide 2 انواع تصوير کردن ( Projection Types ) الف- تصوير موازيب- تصوير مركزي 3 تصوير کردن موازي تصوير موازی تصويري است که تمام اشعه هاي تصوير با هم موازي هستند. تصوير موازي مي تواند بصورت تصوير قائم يا مايل باشد. تصوير قائم تصوير مايل 4 تصوير کردن مركزي مرکز تصویر وقتي که تمام اشعه هاي تصوير از نقطه اي ثابت بگذرند و بر صفحه تصوير ثبت شوند ، تصویر مرکزی ایجاد می…

 

کد فایل تعاريف و اصطلاحات معمول در مورد عکس : 675504

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود تعاريف و اصطلاحات معمول در مورد عکس در کادر زیر کلیک کنید

تعاريف و اصطلاحات معمول در مورد عکس

مشخصات تعاريف و اصطلاحات معمول در مورد عکس  با کد فایل 675504  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد تعاريف و اصطلاحات معمول در مورد عکس

  • تذکر : فایل مورد نظر ( تعاريف و اصطلاحات معمول در مورد عکس ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *