خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / باتری های لیتیومی در صنعت خودرو

باتری های لیتیومی در صنعت خودرو

دانلود فایل باتری های لیتیومی در صنعت خودرو

باتری های لیتیومی در صنعت خودرو

 

عنوان فایل : باتری های لیتیومی در صنعت خودرو

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

باتری های لیتیومی در صنعت خودرو

باتری های لیتیومی در صنعت خودرو

حجم فایل : 2.0 MB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 16 Advancing vehicle fuel efficiency باتری های لیتیومی در صنعت خودرو باتری‌های لیتیومی در صنعت خودرو هزینه های سلامت (Health) ناشی از سوختن سوخت های فسیلی در 15 کشور اول تولید کننده گازهای گلخانه ای بیش از 4% GDP برآورد شده است. خسارت های سلامت ناشی از سوزاندن سوخت های فسیلی در ایران حداقل 15 میلیارد دلار پیش بینی می شود. خسارت های ناشی از گرم شدن هوا (زیست محیطی) معادل %20-5 GDP است. مقدمه: سوخت های فسیلی، محیط زیست…

 

کد فایل باتری های لیتیومی در صنعت خودرو : 675263

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود باتری های لیتیومی در صنعت خودرو در کادر زیر کلیک کنید

باتری های لیتیومی در صنعت خودرو

مشخصات باتری های لیتیومی در صنعت خودرو  با کد فایل 675263  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد باتری های لیتیومی در صنعت خودرو

  • تذکر : فایل مورد نظر ( باتری های لیتیومی در صنعت خودرو ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *