خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / آندوسکوپی مجازی

آندوسکوپی مجازی

دانلود فایل آندوسکوپی مجازی

آندوسکوپی مجازی

 

عنوان فایل : آندوسکوپی مجازی

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها:

 

آندوسکوپی مجازی

آندوسکوپی مجازی

حجم فایل : 2.7 MB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 45 بنام خدا آندوسکوپی مجازی Virtual Endoscopy آندوسکوپی معمولی چه معایبی دارد؟ تهاجمی است.عوارضی مثل پارگی، عفونت و خونریزی دارد.دید محدودی فراهم می کند. آندوسکوپی مجازی چه مزایایی دارد؟ غیر تهاجمیبدون عارضهقابل تکراردید بهتر امکان اندازه گیریامکان مشاورههزینه کمترامکان آموزش طراحی روش جراحی آندوسکوپی مجازی چه محدودیت هایی دارد؟ عدم امکان انجام مداخله درمانیلزوم انجام تصویر…

 

کد فایل آندوسکوپی مجازی : 675249

| سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود آندوسکوپی مجازی در کادر زیر کلیک کنید

آندوسکوپی مجازی

مشخصات آندوسکوپی مجازی  با کد فایل 675249  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد آندوسکوپی مجازی

  • تذکر : فایل مورد نظر ( آندوسکوپی مجازی ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *