خانه / کامپیوتر / HacK و امنيت شبكه

HacK و امنيت شبكه

دانلود فایل HacK و امنيت شبكه

HacK و امنيت شبكه

 

عنوان فایل : HacK و امنيت شبكه

دسته بندی : کامپیوتر

برچسب ها: (HTTP),Firewall,ssl

 

HacK و امنيت شبكه

در 1980، يك سازمان بين‎المللي استانداردسازي، طرحي را به نام ‎Open System interconnection)DSI) به وجود آورد. اين مدر براساس لايه‎بندي پروتكل پايه‎گذاري شده است. و آن به اين صورت است كه وقتي دو كامپيوتر مي‎خواهند با هم ارتباط برقرار ككنند، سريهايي از قسمتهاي كوچك استاندارد نرم‎افزاري روي هر سيسيتم براي بهتر كردن اين ارتباط، عملياتي را انجام مي‎دهند. يك قسمت براي حصول اطمينان از اينكه داده به طور مناسب بسته‎بندي شده است تلاش مي‎كند و قسمت…

 

کد فایل HacK و امنيت شبكه : 675157

(HTTP),Firewall,ssl | کامپیوتر

جهت دانلود HacK و امنيت شبكه در کادر زیر کلیک کنید

HacK و امنيت شبكه

مشخصات HacK و امنيت شبكه  با کد فایل 675157  در دسته بندی کامپیوتر  با برچسب های فایل (HTTP),Firewall,ssl  قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد HacK و امنيت شبكه

  • تذکر : فایل مورد نظر ( HacK و امنيت شبكه ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *