خانه / سایر رشته های علوم انسانی / فصل هشتم حجم و مساحت

فصل هشتم حجم و مساحت

دانلود فایل فصل هشتم حجم و مساحت

فصل هشتم حجم و مساحت

 

عنوان فایل : فصل هشتم حجم و مساحت

دسته بندی : سایر رشته های علوم انسانی

برچسب ها:

 

فصل هشتم حجم و مساحت

فصل هشتم حجم و مساحت

حجم فایل : 629.3 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 10 بنام خدا حجم و مساحتفصل هشتم سطحبرای بدست آوردن مساحت جانبی و مساحت کل هر شکل، می توان از رسم گسترده آن بر روی صفحه و محاسبه مساحت هر یک از سطوح استفاده کرد. مثال: با توجه به گسترده ی هر یک از حجم های زیر، مساحت گسترده را بدست آورید. حجم های حاصل از دوران شکل های هندسیاز دوران مستطیل حول اضلاع آن، استوانه بدست می آید. از دوران مثلث قائم الزاویه حول هر یک از اضلاع قائمه یک مخروط بدست می…

 

کد فایل فصل هشتم حجم و مساحت : 674817

| سایر رشته های علوم انسانی

جهت دانلود فصل هشتم حجم و مساحت در کادر زیر کلیک کنید

فصل هشتم حجم و مساحت

مشخصات فصل هشتم حجم و مساحت  با کد فایل 674817  در دسته بندی سایر رشته های علوم انسانی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد فصل هشتم حجم و مساحت

  • تذکر : فایل مورد نظر ( فصل هشتم حجم و مساحت ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *