فیزیک 2 فصل دوم

دانلود فایل فیزیک 2 فصل دوم

فیزیک 2 فصل دوم

 

عنوان فایل : فیزیک 2 فصل دوم

دسته بندی : سایر رشته های علوم انسانی

برچسب ها:

 

فیزیک 2 فصل دوم

فیزیک 2 فصل دوم

حجم فایل : 554.8 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 18 بنام خدا فیزیک 2 فصل دوم شتاب متوسط تغییرات سرعت متحرک به زمان تغییر این سرعت، شتاب متوسط می نامند. شتاب متوسط و لحظه ای نمودار سرعت-زمان دو متحرک داده شده است، شتاب این دو متحرک را با هم مقایسه کنید. شکل زیر نمودار سرعت- زمان یک دوچرخه سوار را نشان می دهد که در مسیر مستقیم حرکت می کند.الف) شتاب متوسط دوچرخه سوار را بین لحظه های 2 تا 6 ثانیه بدست آورید.ب) شتاب لحظه ای درچرخه سوار را در لحظه…

 

کد فایل فیزیک 2 فصل دوم : 674829

| سایر رشته های علوم انسانی

جهت دانلود فیزیک 2 فصل دوم در کادر زیر کلیک کنید

فیزیک 2 فصل دوم

مشخصات فیزیک 2 فصل دوم  با کد فایل 674829  در دسته بندی سایر رشته های علوم انسانی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد فیزیک 2 فصل دوم

  • تذکر : فایل مورد نظر ( فیزیک 2 فصل دوم ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *