خانه / سایر رشته های علوم انسانی / فیزیک پیش حرکت نوسانی

فیزیک پیش حرکت نوسانی

دانلود فایل فیزیک پیش حرکت نوسانی

فیزیک پیش   حرکت نوسانی

 

عنوان فایل : فیزیک پیش حرکت نوسانی

دسته بندی : سایر رشته های علوم انسانی

برچسب ها:

 

فیزیک پیش   حرکت نوسانی

فیزیک پیش حرکت نوسانی

حجم فایل : 1.2 MB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 59 بنام خدا فیزیک پیش دانشگاهی حرکت نوسانی حرکت نوسانی ساده: هر حرکت رفت و برگشت بر روی یک پاره‌خط حول نقطه‌ای در وسط پاره‌خط (مرکز نوسان) را گویند. اندازه شتاب نیز متناسب با فاصله متحرک تامرکز نوسان می‌باشد. فاصله متحرک تا مرکز نوسان بعد حرکت نام دارد. دامنه نوسان (A) : بیش‌ترین مقدار بعد نوسان را گویند. (دامنه برابر با شعاع دایره نوسان می‌باشد.) به بیان دیگر دامنه نصف پاره‌خط…

 

کد فایل فیزیک پیش حرکت نوسانی : 674830

| سایر رشته های علوم انسانی

جهت دانلود فیزیک پیش حرکت نوسانی در کادر زیر کلیک کنید

فیزیک پیش   حرکت نوسانی

مشخصات فیزیک پیش حرکت نوسانی  با کد فایل 674830  در دسته بندی سایر رشته های علوم انسانی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد فیزیک پیش حرکت نوسانی

  • تذکر : فایل مورد نظر ( فیزیک پیش حرکت نوسانی ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *