خانه / سایر رشته های علوم انسانی / فیزیک پیش دانشگاهی صوت شدت صوت

فیزیک پیش دانشگاهی صوت شدت صوت

دانلود فایل فیزیک پیش دانشگاهی صوت شدت صوت

فیزیک پیش دانشگاهی صوت شدت صوت

 

عنوان فایل : فیزیک پیش دانشگاهی صوت شدت صوت

دسته بندی : سایر رشته های علوم انسانی

برچسب ها:

 

فیزیک پیش دانشگاهی صوت شدت صوت

فیزیک پیش دانشگاهی صوت شدت صوت

حجم فایل : 564.7 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 19 بنام خدا فیزیک پیش دانشگاهیصوت(شدت صوت) شدت صوت: به مقدار انرژی که در واحد زمان از واحد سطح به‌طور عمود خارج شود شدت صوت گویند. اگر جبهه موج کروی ‌باشد. (r فاصله از منبع موج) عوامل مؤثر در شدت صوت A دامنه، f فرکانس و r فاصله از منبع می‌باشد. تراز شدت صوت تراز شدت صوت از رابطه زیر به‌دست می‌آید و واحد آن بل یا دسی بل می‌باشد. دسی بل( db) (بل) شدت صوت مبنا می‌باشد و مقدار آن حداقل…

 

کد فایل فیزیک پیش دانشگاهی صوت شدت صوت : 674835

| سایر رشته های علوم انسانی

جهت دانلود فیزیک پیش دانشگاهی صوت شدت صوت در کادر زیر کلیک کنید

فیزیک پیش دانشگاهی صوت شدت صوت

مشخصات فیزیک پیش دانشگاهی صوت شدت صوت  با کد فایل 674835  در دسته بندی سایر رشته های علوم انسانی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد فیزیک پیش دانشگاهی صوت شدت صوت

  • تذکر : فایل مورد نظر ( فیزیک پیش دانشگاهی صوت شدت صوت ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *