خانه / سایر رشته های علوم انسانی / فیزیک پیش دانشگاهی ویژه رشته ریاضی

فیزیک پیش دانشگاهی ویژه رشته ریاضی

دانلود فایل فیزیک پیش دانشگاهی ویژه رشته ریاضی

فیزیک پیش دانشگاهی ویژه رشته ریاضی

 

عنوان فایل : فیزیک پیش دانشگاهی ویژه رشته ریاضی

دسته بندی : سایر رشته های علوم انسانی

برچسب ها:

 

فیزیک پیش دانشگاهی ویژه رشته ریاضی

فیزیک پیش دانشگاهی ویژه رشته ریاضی

حجم فایل : 680.3 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 29 بنام خدا فیزیک پیش دانشگاهی(ویژه رشته ریاضی) مبحث : حرکت پرتابی حرکت پرتابی :هرگاه گلوله ای را با سرعت و زاویه نسبت به افق پرتاب کنیم ، حرکت پرتابی داریم. نکته مهم در حرکت پرتابی این است که دو نوع حرکت در جهت محور و داریم. در جهت محور ها ، حرکت یکنواخت داریم . یعنی مولفه های افقی سرعت ثابت می ماند و در جهت محور ها حرکت شتابدار ثابت است . یعنی همان پرتاب در راستای قائم را داریم . در راستای در…

 

کد فایل فیزیک پیش دانشگاهی ویژه رشته ریاضی : 674838

| سایر رشته های علوم انسانی

جهت دانلود فیزیک پیش دانشگاهی ویژه رشته ریاضی در کادر زیر کلیک کنید

فیزیک پیش دانشگاهی ویژه رشته ریاضی

مشخصات فیزیک پیش دانشگاهی ویژه رشته ریاضی  با کد فایل 674838  در دسته بندی سایر رشته های علوم انسانی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد فیزیک پیش دانشگاهی ویژه رشته ریاضی

  • تذکر : فایل مورد نظر ( فیزیک پیش دانشگاهی ویژه رشته ریاضی ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *