خانه / سایر رشته های علوم انسانی / فیزیک پیش دانشگاهی

فیزیک پیش دانشگاهی

دانلود فایل فیزیک پیش دانشگاهی

فیزیک پیش دانشگاهی

 

عنوان فایل : فیزیک پیش دانشگاهی

دسته بندی : سایر رشته های علوم انسانی

برچسب ها:

 

فیزیک پیش دانشگاهی

فیزیک پیش دانشگاهی

حجم فایل : 631.6 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 23 بنام خدا فیزیک پیش دانشگاهی مبحث : پرتاب در راستای قائم پرتاب در راستای قائم:اگر جسمی تنها تحت اثر نیروی وزن در راستای قائم حرکت کند حرکتش شتابدار ثابت می باشد اگر جهت بالا ( ) را مثبت فرض کنیم علامت شتاب همیشه منفی و برابر می باشد با این قرارداد علامت های وسرعت را بایستی صحیح جایگذاری نمود. به علامت های و در مثال های زیر توجه کنید. گلوله ای را با سرعت از ارتفاع سطح زمین به بالا پرتاب می…

 

کد فایل فیزیک پیش دانشگاهی : 674839

| سایر رشته های علوم انسانی

جهت دانلود فیزیک پیش دانشگاهی در کادر زیر کلیک کنید

فیزیک پیش دانشگاهی

مشخصات فیزیک پیش دانشگاهی  با کد فایل 674839  در دسته بندی سایر رشته های علوم انسانی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد فیزیک پیش دانشگاهی

  • تذکر : فایل مورد نظر ( فیزیک پیش دانشگاهی ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *