خانه / سایر رشته های علوم انسانی / فیزیک دوم نکات تکمیلی حرکت

فیزیک دوم نکات تکمیلی حرکت

دانلود فایل فیزیک دوم نکات تکمیلی حرکت

فیزیک دوم   نکات تکمیلی حرکت

 

عنوان فایل : فیزیک دوم نکات تکمیلی حرکت

دسته بندی : سایر رشته های علوم انسانی

برچسب ها:

 

فیزیک دوم   نکات تکمیلی حرکت

فیزیک دوم نکات تکمیلی حرکت

حجم فایل : 487.3 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 12 بنام خدا فیزیک سال دوم دبیرستاننکات تکمیلی حرکت مسئله از حرکت یکنواخت یک اتوبوس با طول 12 متر با سرعت 10 متر بر ثانیه از روی پلی به طول 18 متر عبور می کند. عبور اتوبوس از روی پل چند ثانیه طول می کشد؟ مسائل حرکت دو متحرک موتورسواری با سرعت ثابت 20 متر بر ثانیه از فاصله 120 متری یک کامیون که با شتاب 2 متر بر مجذور ثانیه شروع به حرکت می کند، به دنبال کامیون حرکت می کند. کمترین فاصله موتورسوار از…

 

کد فایل فیزیک دوم نکات تکمیلی حرکت : 674844

| سایر رشته های علوم انسانی

جهت دانلود فیزیک دوم نکات تکمیلی حرکت در کادر زیر کلیک کنید

فیزیک دوم   نکات تکمیلی حرکت

مشخصات فیزیک دوم نکات تکمیلی حرکت  با کد فایل 674844  در دسته بندی سایر رشته های علوم انسانی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد فیزیک دوم نکات تکمیلی حرکت

  • تذکر : فایل مورد نظر ( فیزیک دوم نکات تکمیلی حرکت ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *