خانه / سایر رشته های علوم انسانی / فیزیک دوم دبیرستان فصل 5 چگالی

فیزیک دوم دبیرستان فصل 5 چگالی

دانلود فایل فیزیک دوم دبیرستان فصل 5 چگالی

فیزیک دوم دبیرستان   فصل 5 چگالی

 

عنوان فایل : فیزیک دوم دبیرستان فصل 5 چگالی

دسته بندی : سایر رشته های علوم انسانی

برچسب ها:

 

فیزیک دوم دبیرستان   فصل 5 چگالی

فیزیک دوم دبیرستان فصل 5 چگالی

حجم فایل : 625.8 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 9 بنام خدا فیزیک دوم دبیرستانفصل 5(چگالی) جرم یکای حجم هر جسم را چگالی یا جرم حجمی نامیده و با نشان می دهیم و یکای آن در SI ، است. بنابراین : چگالی جسم نمونه جدول چگالی اجسام جرم یک لیتر آب چند کیلوگرم است؟ مثال از روی جدول پاسخ ظرفی پر از مایعی به چگالی است. کره ای به وزن را داخل آن می اندازیم. اگر مایع از آن خارج شود، چگالی کره ی فلزی چند گرم بر سانتی متر مکعب است؟ مثال حجم کره فلزی پاسخ پایان……

 

کد فایل فیزیک دوم دبیرستان فصل 5 چگالی : 674846

| سایر رشته های علوم انسانی

جهت دانلود فیزیک دوم دبیرستان فصل 5 چگالی در کادر زیر کلیک کنید

فیزیک دوم دبیرستان   فصل 5 چگالی

مشخصات فیزیک دوم دبیرستان فصل 5 چگالی  با کد فایل 674846  در دسته بندی سایر رشته های علوم انسانی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد فیزیک دوم دبیرستان فصل 5 چگالی

  • تذکر : فایل مورد نظر ( فیزیک دوم دبیرستان فصل 5 چگالی ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *