خانه / سایر رشته های علوم انسانی / فیزیک دوم دبیرستان فصل 4 توان

فیزیک دوم دبیرستان فصل 4 توان

دانلود فایل فیزیک دوم دبیرستان فصل 4 توان

فیزیک دوم دبیرستان فصل 4 توان

 

عنوان فایل : فیزیک دوم دبیرستان فصل 4 توان

دسته بندی : سایر رشته های علوم انسانی

برچسب ها:

 

فیزیک دوم دبیرستان فصل 4 توان

فیزیک دوم دبیرستان فصل 4 توان

حجم فایل : 468.7 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 8 بنام خدا فیزیک دوم دبیرستانفصل 4(توان) توان:در انجام کار و مصرف انرژی زمان انجام کار ومصرف انرژی مهم است و کمیت توان نیز با این موضوع ارتباط دارد.تعریف: آهنگ انجام کار یا مصرف انرژی را توان می گوییم و واحد آن در وات است . هر چه توان یک دستگاه بالاتر باشد سرعت انجام کار آن بیشتر است و در یک زمان معین کار بیشتری انجام می دهد وانرژی بیشتری مصرف می کند.توان از روابط زیر نیز محاسبه می شود. نکته:…

 

کد فایل فیزیک دوم دبیرستان فصل 4 توان : 674849

| سایر رشته های علوم انسانی

جهت دانلود فیزیک دوم دبیرستان فصل 4 توان در کادر زیر کلیک کنید

فیزیک دوم دبیرستان فصل 4 توان

مشخصات فیزیک دوم دبیرستان فصل 4 توان  با کد فایل 674849  در دسته بندی سایر رشته های علوم انسانی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد فیزیک دوم دبیرستان فصل 4 توان

  • تذکر : فایل مورد نظر ( فیزیک دوم دبیرستان فصل 4 توان ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *