فیزیک دوم

دانلود فایل فیزیک دوم

فیزیک دوم

 

عنوان فایل : فیزیک دوم

دسته بندی : سایر رشته های علوم انسانی

برچسب ها:

 

فیزیک دوم

فیزیک دوم

حجم فایل : 464.2 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 8 بنام خدا فیزیک دوم دبیرستان قضیه کار و انرژی:کار برآیند نیروهای وارد بر جسم برابر با تغییرات انرژی جنبشی است . نکات مهم:1- اگر در حین حرکت با افزایش مقدار سرعت رو به رو باشیم 2- اگر در حین حرکت با کاهش مقدار سرعت روبه رو باشیم 3- اگر در حرکت سرعت جسم همواره ثابت بماند.4- وقتی کار یک نیرو مثبت است یعنی انرژی جنبشی افزایش یافته است ( ) یعنی این نیرو می خواهد سرعت جسم را (با جرم ثابت ) افزایش دهد. 5-…

 

کد فایل فیزیک دوم : 674860

| سایر رشته های علوم انسانی

جهت دانلود فیزیک دوم در کادر زیر کلیک کنید

فیزیک دوم

مشخصات فیزیک دوم  با کد فایل 674860  در دسته بندی سایر رشته های علوم انسانی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد فیزیک دوم

  • تذکر : فایل مورد نظر ( فیزیک دوم ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *