خانه / سایر رشته های علوم انسانی / فیزیک سال دوم محاسبه نیروی گرانش

فیزیک سال دوم محاسبه نیروی گرانش

دانلود فایل فیزیک سال دوم محاسبه نیروی گرانش

فیزیک سال دوم محاسبه نیروی گرانش

 

عنوان فایل : فیزیک سال دوم محاسبه نیروی گرانش

دسته بندی : سایر رشته های علوم انسانی

برچسب ها:

 

فیزیک سال دوم محاسبه نیروی گرانش

فیزیک سال دوم محاسبه نیروی گرانش

حجم فایل : 444.5 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 6 بنام خدا فیزیک سال دوم دبیرستانمحاسبه نیروی گرانش نیروی گرانش شتاب گرانش در سطح سیاره ای که جرم و حجمش 8 برابر جرم و حجم کره زمین است. چند برابر شتاب گرانش در سطح زمین است؟(می توان سیارات را به شکل کره در نظر گرفت) تا چه ارتفاعی بر حسب شعاع زمین بالا برویم تا شتاب گرانش آن 25 برابر کمتر از شتاب گرانش در سطح زمین شود؟ پایان……

 

کد فایل فیزیک سال دوم محاسبه نیروی گرانش : 674865

| سایر رشته های علوم انسانی

جهت دانلود فیزیک سال دوم محاسبه نیروی گرانش در کادر زیر کلیک کنید

فیزیک سال دوم محاسبه نیروی گرانش

مشخصات فیزیک سال دوم محاسبه نیروی گرانش  با کد فایل 674865  در دسته بندی سایر رشته های علوم انسانی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد فیزیک سال دوم محاسبه نیروی گرانش

  • تذکر : فایل مورد نظر ( فیزیک سال دوم محاسبه نیروی گرانش ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *