خانه / سایر رشته های علوم انسانی / فیزیک سال دوم نمودار شناسی

فیزیک سال دوم نمودار شناسی

دانلود فایل فیزیک سال دوم نمودار شناسی

فیزیک سال دوم نمودار شناسی

 

عنوان فایل : فیزیک سال دوم نمودار شناسی

دسته بندی : سایر رشته های علوم انسانی

برچسب ها:

 

فیزیک سال دوم نمودار شناسی

فیزیک سال دوم نمودار شناسی

حجم فایل : 640.4 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 14 بنام خدا فیزیک سال دوم دبیرستاننمودار شناسی جهت حرکت با نمودار سرعت زمان: تندشونده یا کندشونده بودن حرکت: نمودار سرعت-زمان متحرکی به صورت زیر است. تند شونده یا کندشونده بودن حرکت را در هر قسمت بررسی نمایید. کندشونده یا تند شونده بودن! در شکل روبرو نمودار مکان-زمان حرکتی را روی خط راست مشاهده می کنید که قسمتی از یک سهمی است. معادله مکان-زمان آن را با محاسبات لازم بدست آورده و نمودار…

 

کد فایل فیزیک سال دوم نمودار شناسی : 674866

| سایر رشته های علوم انسانی

جهت دانلود فیزیک سال دوم نمودار شناسی در کادر زیر کلیک کنید

فیزیک سال دوم نمودار شناسی

مشخصات فیزیک سال دوم نمودار شناسی  با کد فایل 674866  در دسته بندی سایر رشته های علوم انسانی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد فیزیک سال دوم نمودار شناسی

  • تذکر : فایل مورد نظر ( فیزیک سال دوم نمودار شناسی ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *