قضیه فیثاغورس

دانلود فایل قضیه فیثاغورس

قضیه فیثاغورس

 

عنوان فایل : قضیه فیثاغورس

دسته بندی : سایر رشته های علوم انسانی

برچسب ها:

 

قضیه فیثاغورس

قضیه فیثاغورس

حجم فایل : 562.8 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 13 بنام خدا جلسه پنجمقضیه فیثاغورس در هر مثلث قائم الزاویه مجذور وتر با مجموع مجذورات دو ضلع قائمه برابر است . قضیه فیثاغورس اگر در مثلثی مربع ِ یک ضلع با مجموع مربعات دو ضلع دیگر برابر باشد آنگاه آن مثلث قائم الزاویه است . عکس قضیه فیثاغورس اندازه قطر یک مربع را بر حسب ضلع آن بدست آورید . مثال در شکل زیر طول ضلع زیر را بدست آورید .حل : پاره خط را موازی رسم می کنیم . مثال در هر مثلث قائم…

 

کد فایل قضیه فیثاغورس : 674874

| سایر رشته های علوم انسانی

جهت دانلود قضیه فیثاغورس در کادر زیر کلیک کنید

قضیه فیثاغورس

مشخصات قضیه فیثاغورس  با کد فایل 674874  در دسته بندی سایر رشته های علوم انسانی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد قضیه فیثاغورس

  • تذکر : فایل مورد نظر ( قضیه فیثاغورس ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *