خانه / سایر رشته های علوم انسانی / کاربرد لگاریتم در قدرت زلزله

کاربرد لگاریتم در قدرت زلزله

دانلود فایل کاربرد لگاریتم در قدرت زلزله

کاربرد لگاریتم در قدرت زلزله

 

عنوان فایل : کاربرد لگاریتم در قدرت زلزله

دسته بندی : سایر رشته های علوم انسانی

برچسب ها:

 

کاربرد لگاریتم در قدرت زلزله

کاربرد لگاریتم در قدرت زلزله

حجم فایل : 469.9 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 9 بنام خدا کاربرد لگاریتم در قدرت زلزلهریاضی چهارم انسانی = قدرت زلزله بر اساس ریشتر = مقدار انرژی آزاد شده بر اساس ژول = مقدار انرژی آزاد شده توسط خفیف ترین زلزله همواره می باشد. کاربرد لگاریتم در قدرت زلزله زلزله ای که 8/2 ریشتر بزرگی دارد چند ژول انرژی آزاد می کند؟ مثال مقدار انرژی آزاد شده توسط زلزله ای ژول میباشد قدرت زلزله چقدر است؟ مثال = واحدهای دسی بل از شنیدن صدا = شدت صدا بر اساس =…

 

کد فایل کاربرد لگاریتم در قدرت زلزله : 674877

| سایر رشته های علوم انسانی

جهت دانلود کاربرد لگاریتم در قدرت زلزله در کادر زیر کلیک کنید

کاربرد لگاریتم در قدرت زلزله

مشخصات کاربرد لگاریتم در قدرت زلزله  با کد فایل 674877  در دسته بندی سایر رشته های علوم انسانی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد کاربرد لگاریتم در قدرت زلزله

  • تذکر : فایل مورد نظر ( کاربرد لگاریتم در قدرت زلزله ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *