کسر و عدد مخلوط

دانلود فایل کسر و عدد مخلوط

کسر و عدد مخلوط

 

عنوان فایل : کسر و عدد مخلوط

دسته بندی : سایر رشته های علوم انسانی

برچسب ها:

 

کسر و عدد مخلوط

کسر و عدد مخلوط

حجم فایل : 496.8 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 10 بنام خدا کسر و عدد مخلوطریاضی ششم دبستان کسر: اگر شکلی را به چند قسمت مساوی تقسیم کنیم تعداد قمست های به وجود آمده مخرج کسر می شود و تعداد قسمت های رنگ شده صورت کسر.زمانی که بخواهیم برای شکل کسر بنویسیم ابتدا باید آن شکل را به قسمت های مساوی تقسیم کنیم. انواع کسر1. کسر کوچکتر از واحد: کسرهایی هستند که بصورت آن ها کوچکتر از مخرج باشد و همواره از یک کوچکترند. 2- کسرهای برابر واحد: کسرهایی که…

 

کد فایل کسر و عدد مخلوط : 674884

| سایر رشته های علوم انسانی

جهت دانلود کسر و عدد مخلوط در کادر زیر کلیک کنید

کسر و عدد مخلوط

مشخصات کسر و عدد مخلوط  با کد فایل 674884  در دسته بندی سایر رشته های علوم انسانی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد کسر و عدد مخلوط

  • تذکر : فایل مورد نظر ( کسر و عدد مخلوط ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *