خانه / سایر رشته های علوم انسانی / ماشین های ورودی – خروجی

ماشین های ورودی – خروجی

دانلود فایل ماشین های ورودی – خروجی

ماشین های ورودی – خروجی

 

عنوان فایل : ماشین های ورودی – خروجی

دسته بندی : سایر رشته های علوم انسانی

برچسب ها:

 

ماشین های ورودی – خروجی

ماشین های ورودی – خروجی

حجم فایل : 468.1 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 17 بنام خدا ماشین های ورودی – خروجی می توانی حدس بزنی چه اتفاقی برای عدد 15 افتاده است ؟ عدد 15 وارد دستگاه خروجی شده است . در آنجا با 5 جمع شده است و حالا شده 20.این همان کاری است که این ماشین ها انجام میدهند . ماشین های ورودی – خروجی دستگاههایی هستند که روی عددهایی که وارد آن می شوند عملیات ریاضی انجام می دهد و عددهای جدید به ما می دهد . 15 20 عملیات جمع 36 45 46 55 10+ عملیات تفریق 45 30 30 15 10+ مثال ( 1 )…

 

کد فایل ماشین های ورودی – خروجی : 674892

| سایر رشته های علوم انسانی

جهت دانلود ماشین های ورودی – خروجی در کادر زیر کلیک کنید

ماشین های ورودی – خروجی

مشخصات ماشین های ورودی – خروجی  با کد فایل 674892  در دسته بندی سایر رشته های علوم انسانی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد ماشین های ورودی – خروجی

  • تذکر : فایل مورد نظر ( ماشین های ورودی – خروجی ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *