خانه / سایر رشته های علوم انسانی / مبحث حرکت شتابدار ثابت

مبحث حرکت شتابدار ثابت

دانلود فایل مبحث حرکت شتابدار ثابت

مبحث حرکت شتابدار ثابت

 

عنوان فایل : مبحث حرکت شتابدار ثابت

دسته بندی : سایر رشته های علوم انسانی

برچسب ها:

 

مبحث حرکت شتابدار ثابت

مبحث حرکت شتابدار ثابت

حجم فایل : 595.0 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 22 بنام خدا فیزیک پیش دانشگاهی مبحث: حرکت شتابدار ثابت اگر متحرکی روی یک خط راست با شتاب حرکت کند حرکتش شتابدار ثابت است. معادله سرعت – زمان جابه جایی – زمان مکان – زمان مستقل از زمان مستقل از شتاب سرعت در انتهای مسیر توجه:روی خط راست در تمام انواع حرکت می باشد در حرکت شتابدار ثابت رابطه نیز برقرار است. در یک مسیر مستقیم سرعت متحرکی در مکان برابر است. اگر شتاب حرکت باشد در چه مکانی بر حسب متر…

 

کد فایل مبحث حرکت شتابدار ثابت : 674924

| سایر رشته های علوم انسانی

جهت دانلود مبحث حرکت شتابدار ثابت در کادر زیر کلیک کنید

مبحث حرکت شتابدار ثابت

مشخصات مبحث حرکت شتابدار ثابت  با کد فایل 674924  در دسته بندی سایر رشته های علوم انسانی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد مبحث حرکت شتابدار ثابت

  • تذکر : فایل مورد نظر ( مبحث حرکت شتابدار ثابت ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *