نام ها و یادها

دانلود فایل نام ها و یادها

نام ها و یادها

 

عنوان فایل : نام ها و یادها

دسته بندی : سایر رشته های علوم انسانی

برچسب ها:

 

نام ها و یادها

نام ها و یادها

حجم فایل : 1.7 MB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 17 بنام خدا مسند وطرز به دست آوردن آنمسند: صفت یا حالتی است که آن را به نهاد نسبت می دهیم. در صورتی که فعل مااسنادی باشد ما یکی از سه کلمه پرسشی چه جور؟ چطور؟ چگونه؟ را از فعل جمله سوال می کنیم. مثل:چشمه هاشان جوشان *گاوهاشان شیر افشان باد. فعل اسنادی مثال:چه جور باد ؟ شیر افشان مسند تن زنده والا به ورزندگی است چگونه است ؟ والا است. (نصیحت امام (ره))دانش آموزان یک مدرسه ی دخترانه برای امام خمینی…

 

کد فایل نام ها و یادها : 674981

| سایر رشته های علوم انسانی

جهت دانلود نام ها و یادها در کادر زیر کلیک کنید

نام ها و یادها

مشخصات نام ها و یادها  با کد فایل 674981  در دسته بندی سایر رشته های علوم انسانی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد نام ها و یادها

  • تذکر : فایل مورد نظر ( نام ها و یادها ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *