نظریه های اتمی

دانلود فایل نظریه های اتمی

نظریه های اتمی

 

عنوان فایل : نظریه های اتمی

دسته بندی : سایر رشته های علوم انسانی

برچسب ها:

 

نظریه های اتمی

نظریه های اتمی

حجم فایل : 977.7 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 14 بنام خدا شیمی 2: ساختار اتم نظریه های اتمی مطالعه ساختار ماده،تلاشی به قدمت تاریخ دموکریت  همه مواد از ذره‌های کوچک و تجزیه‌ناپذیری به نام اتم ساخته شده‌اند.تالس  آب را عنصر اصلی سازنده‌ی جهان ‌دانست. ارسطو چهار عنصر آب، هوا، خاک و آتش را عناصر اصلی سازنده‌ی کاینات دانسترابرت بویل: ارایه مفهوم تازه‌ای از عنصر با انتشار کتاب ((شیمی‌دان شکاک)). (عنصر: ماده‌ای است…

 

کد فایل نظریه های اتمی : 674986

| سایر رشته های علوم انسانی

جهت دانلود نظریه های اتمی در کادر زیر کلیک کنید

نظریه های اتمی

مشخصات نظریه های اتمی  با کد فایل 674986  در دسته بندی سایر رشته های علوم انسانی  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد نظریه های اتمی

  • تذکر : فایل مورد نظر ( نظریه های اتمی ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *