خانه / کامپیوتر / تجارت الكترونيكي

تجارت الكترونيكي

دانلود فایل تجارت الكترونيكي

تجارت الكترونيكي

 

عنوان فایل : تجارت الكترونيكي

دسته بندی : کامپیوتر

برچسب ها:

 

تجارت الكترونيكي

تجارت الكترونيكي

نام فایل : تجارت الكترونيكي
فرمت : .doc
تعداد صفحه/اسلاید : 57
حجم : 193 کیلوبایت
مقدمه:امروزه در تجارب جهاني استفاده از شبكه هاي الكترونيكي براي انجام دادن اين تبادلات رواج فراوان دارد از مؤثرترين و فراگيرترين اين شبكه ها، شبكه SWIFT مي باشند. SWIFT مخفف عبارت زير (Society for Financial Telecommunication Worldwide Interbank) است. اين شبكه تبادلات بانكي را تحت نظام EC انجام درآورده و داراي ويژگيها و محاسن گوناگوني مي باشد. استفاده از شبكه SWIFT در مؤسسات بانكي و مالي در اكثر…

 

کد فایل تجارت الكترونيكي : 604827

| کامپیوتر

جهت دانلود تجارت الكترونيكي در کادر زیر کلیک کنید

تجارت الكترونيكي

مشخصات تجارت الكترونيكي  با کد فایل 604827  در دسته بندی کامپیوتر  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد تجارت الكترونيكي

  • تذکر : فایل مورد نظر ( تجارت الكترونيكي ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.