خانه / فیزیک / واگن تحقيقاتي پرسرعت FRA

واگن تحقيقاتي پرسرعت FRA

دانلود فایل واگن تحقيقاتي پرسرعت FRA

واگن تحقيقاتي پرسرعت FRA

 

عنوان فایل : واگن تحقيقاتي پرسرعت FRA

دسته بندی : فیزیک

برچسب ها: FRA

 

واگن تحقيقاتي پرسرعت FRA

این متن شامل 16 صفحه می باشد
 
در نوامبر سال 2000 ،اداره راه آهن فدرال (FRA) عمليات ساخت واگن تحقيقي پرسرعت T-16 (شكل 1) را آغاز كرد تا روش هاي ايجاد حمل و نقل ايمن تر و روان تر مسافر و روشهاي ايجاد قطارهاي باري با سرعت بيشتر را مورد بررسي قرار دهد . ادارة پژوهش و توسعه FRA ، T-16 را جهت مطالعه رفتار ديناميكي چرخ – ريل مورد استفاده قرار مي دهد ، تا روش هاي بهبود معاينه فني قطعات را مورد بررسي قرار داده و كريدورهاي ريلي پرسرعت را مورد ارزيابي قرار دهد ….

 

کد فایل واگن تحقيقاتي پرسرعت FRA : 661375

FRA | فیزیک

جهت دانلود واگن تحقيقاتي پرسرعت FRA در کادر زیر کلیک کنید

واگن تحقيقاتي پرسرعت FRA

مشخصات واگن تحقيقاتي پرسرعت FRA  با کد فایل 661375  در دسته بندی فیزیک  با برچسب های فایل FRA  قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد واگن تحقيقاتي پرسرعت FRA

  • تذکر : فایل مورد نظر ( واگن تحقيقاتي پرسرعت FRA ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *