خانه / فیزیک / هواپیما (سرعت)

هواپیما (سرعت)

دانلود فایل هواپیما (سرعت)

هواپیما (سرعت)

 

عنوان فایل : هواپیما (سرعت)

دسته بندی : فیزیک

برچسب ها: هواپیما (سرعت),فیزیک هواپیما (سرعت)

 

هواپیما (سرعت)

این متن شامل 75 صفحه می باشد 
 
بیشترتاریخ شناسان هوانوردی، چاک ییگر، خلبان آزمایشی نیروی هوایی آمریکا را اولین کسیمی دانند که در حال پرواز با هواپیمای آزمایشی X-1، که درحقیقت یک بمب افکن تغییر یافته جنگ جهانی و مجهز به چهار موتور راکت بود، براینخستین بار دیوار صوتی را در جهان شکست.
البتهتعداد دیگری از خلبانان نیز ادعا نموندند که این کار را زودتر از چاک ییگر انجامداده اند، اما باز هم، رکورد این خلبان معتبرتر است. در سال 1953 میلادی،…

 

کد فایل هواپیما (سرعت) : 661378

هواپیما (سرعت),فیزیک هواپیما (سرعت) | فیزیک

جهت دانلود هواپیما (سرعت) در کادر زیر کلیک کنید

هواپیما (سرعت)

مشخصات هواپیما (سرعت)  با کد فایل 661378  در دسته بندی فیزیک  با برچسب های فایل هواپیما (سرعت),فیزیک هواپیما (سرعت)  قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد هواپیما (سرعت)

  • تذکر : فایل مورد نظر ( هواپیما (سرعت) ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *