غلامرضا تختی

دانلود فایل غلامرضا تختی

غلامرضا تختی

 

عنوان فایل : غلامرضا تختی

دسته بندی : تربیت بدنی و علوم ورزشی

برچسب ها: غلامرضا تختی,در مورد غلامرضا تختی

 

غلامرضا تختی

این متن شامل 23 صفحه می باشد.
 
غلامرضا تختی در روز پنجم شهریور ماه ۱۳۰۹ در خانواده‌ای متوسط در محلهٔ خانی‌آباد تهران به دنیا آمد. رجب خان (پدر تختی) غیر از وی دو پسر و دو دختر دیگر نیز داشت که همهٔ آنها از غلامرضا بزرگ‌تر بودند. حاج قلی، پدر بزرگ غلامرضا، فروشندهٔ خوار و بار و بنشن بود. از قول رجب خان، تعریف می‌کنند که حاج قلی در دکانش بر روی تخت بلندی می‌نشست و به همین سبب در میان اهالی خانی آباد به حاج قلی تختی شهرت یافته بود….

 

کد فایل غلامرضا تختی : 660247

غلامرضا تختی,در مورد غلامرضا تختی | تربیت بدنی و علوم ورزشی

جهت دانلود غلامرضا تختی در کادر زیر کلیک کنید

غلامرضا تختی

مشخصات غلامرضا تختی  با کد فایل 660247  در دسته بندی تربیت بدنی و علوم ورزشی  با برچسب های فایل غلامرضا تختی,در مورد غلامرضا تختی  قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد غلامرضا تختی

  • تذکر : فایل مورد نظر ( غلامرضا تختی ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *