خانه / مدیریت / پروژه انبارداری

پروژه انبارداری

دانلود فایل پروژه انبارداری

پروژه انبارداری

 

عنوان فایل : پروژه انبارداری

دسته بندی : مدیریت

برچسب ها: پروژه انبارداری,انبارداری,پروژه,درس,مدیریت

 

پروژه انبارداری

پروژه انبارداری

پروژه انبارداری 90 صفحه 
با فرمت ورد قابل ویرایش 
 
خلاصه ای از پروژه:
در بررسي مؤسسات و سازمان هاي مختلف، خصوصاً توليدي و صنعتي، ملاحظه مي شود كه اكثر سرمايه هاي آن ها را مواد لازم و كالاهاي مصرفي تشكيل مي دهد و قسمت عمده سرمايه آن ها مصرف تهيه اجناس و وسايل مذكور مي گردد.
اگر موجودي هاي جنسي يك مؤسسه بيش تر از اندازه مورد احتياج باشد. قسمتي از سرمايه آن مؤسسه به حال ركورد در مي آيد و اگر اين موجودي كمتر از حد لزوم باشد در برنامه…

 

کد فایل پروژه انبارداری : 650973

پروژه انبارداری,انبارداری,پروژه,درس,مدیریت | مدیریت

جهت دانلود پروژه انبارداری در کادر زیر کلیک کنید

پروژه انبارداری

مشخصات پروژه انبارداری  با کد فایل 650973  در دسته بندی مدیریت  با برچسب های فایل پروژه انبارداری,انبارداری,پروژه,درس,مدیریت  قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد پروژه انبارداری

  • تذکر : فایل مورد نظر ( پروژه انبارداری ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *