خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / تحقیق در مورد گلابی 60 ص

تحقیق در مورد گلابی 60 ص

دانلود فایل تحقیق در مورد گلابی 60 ص

تحقیق در مورد گلابی 60 ص

 

عنوان فایل : تحقیق در مورد گلابی 60 ص

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها: گلابی,بسمه,تعالي,كليات,دومين,درخت

 

تحقیق در مورد گلابی 60 ص

تحقیق در مورد گلابی 60 ص

حجم فایل : 86.2 KB نوع فایل : ورد بسمه تعالي كليات : دومين درخت از گروه سيب سانان Pomidoidea درخت گلابي است . اين درخت از نوع ( ژانر ) Pyrus بوده و داراي گونه هاي متعددي است . از دسته درختان خزان كننده بوده و تمام گونه هاي وحشي آن در نيمكره شمالي از شرق به غرب پراكنده هستند . حدود 20 گونه ( ESPECES ) از اين نوع شناخته شده است ، كه از نوع قابل توجهي برخوردارند . بين آنها از بوته هاي كوچك تا درختان بزرگ ، بعضي خاردار و بعضي بي خار ديده ميشود . حدود نصف اين گونه ها بومي…

 

کد فایل تحقیق در مورد گلابی 60 ص : 650716

گلابی,بسمه,تعالي,كليات,دومين,درخت | سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود تحقیق در مورد گلابی 60 ص در کادر زیر کلیک کنید

تحقیق در مورد گلابی 60 ص

مشخصات تحقیق در مورد گلابی 60 ص  با کد فایل 650716  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل گلابی,بسمه,تعالي,كليات,دومين,درخت  قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد تحقیق در مورد گلابی 60 ص

  • تذکر : فایل مورد نظر ( تحقیق در مورد گلابی 60 ص ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *