خانه / آموزش / پاورپوینت در مورد پیرامون واژه

پاورپوینت در مورد پیرامون واژه

دانلود فایل پاورپوینت در مورد پیرامون واژه

پاورپوینت در مورد پیرامون واژه

 

عنوان فایل : پاورپوینت در مورد پیرامون واژه

دسته بندی : آموزش

برچسب ها: پیرامون,واژه,پیرامون واژه,شناسه و تعریف,چیستی,پیشینه

 

پاورپوینت در مورد پیرامون واژه

پاورپوینت در مورد پیرامون واژه

حجم فایل : 61.5 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 17 بنام خدا پیرامون واژه واژه Yoga در اصل از واژهٔ «یوج»(Yuj) در زبان سانسکریت که به معنی یکپارچه سازی و یگانگی آمده‌است. واژهٔ «یوج» با واژگان «یک» و «یگانه» در فارسی خویشاوند است. برخی نیز باور دارند که Yoga از واژهٔ پارسی «یوغ» گرفته شده‌است. شناسه و تعریف یوگا از طرفی به معنای «کنترل کردن» آمده‌است و در آن صورت یوگا را می‌توان علم کنترل امواج فکر و…

 

کد فایل پاورپوینت در مورد پیرامون واژه : 650307

پیرامون,واژه,پیرامون واژه,شناسه و تعریف,چیستی,پیشینه | آموزش

جهت دانلود پاورپوینت در مورد پیرامون واژه در کادر زیر کلیک کنید

پاورپوینت در مورد پیرامون واژه

مشخصات پاورپوینت در مورد پیرامون واژه  با کد فایل 650307  در دسته بندی آموزش  با برچسب های فایل پیرامون,واژه,پیرامون واژه,شناسه و تعریف,چیستی,پیشینه  قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد پاورپوینت در مورد پیرامون واژه

  • تذکر : فایل مورد نظر ( پاورپوینت در مورد پیرامون واژه ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *