خانه / آموزش / پاورپوینت در مورد پیشینه پست در ایران

پاورپوینت در مورد پیشینه پست در ایران

دانلود فایل پاورپوینت در مورد پیشینه پست در ایران

پاورپوینت در مورد پیشینه پست در ایران

 

عنوان فایل : پاورپوینت در مورد پیشینه پست در ایران

دسته بندی : آموزش

برچسب ها: پیشینه,پست,ایران

 

پاورپوینت در مورد پیشینه پست در ایران

پاورپوینت در مورد پیشینه پست در ایران

حجم فایل : 220.7 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 21 بسم الله الرحمن الرحيم استان كهگيلويه و بويراحمددر همسايگي استانهاي اصفهان .فارس.بوشهرخوزستان و چهار محال و بختياري میباشد مساحت استان 16264كيلو متر مربع معادل 99/0 درصدمساحت کشوررابه خوداختصاص داده .وجمعيت كنوني استان طبق آمار نهائي مركز آمار ايران634229نفر ميباشد. استان داراي5 شهرستان و13 شهر و16 بخش و41 دهستان و184ابادی دارای سكنه مي باشد . به خاطر آب وهواي بسيار مطبوع و متنوع به آن سرزمين…

 

کد فایل پاورپوینت در مورد پیشینه پست در ایران : 650315

پیشینه,پست,ایران | آموزش

جهت دانلود پاورپوینت در مورد پیشینه پست در ایران در کادر زیر کلیک کنید

پاورپوینت در مورد پیشینه پست در ایران

مشخصات پاورپوینت در مورد پیشینه پست در ایران  با کد فایل 650315  در دسته بندی آموزش  با برچسب های فایل پیشینه,پست,ایران  قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد پاورپوینت در مورد پیشینه پست در ایران

  • تذکر : فایل مورد نظر ( پاورپوینت در مورد پیشینه پست در ایران ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *