خانه / آموزش / پروژه کارآموزی ارگونومي ( شركت عصر صنعت شرق ) 8 ص

پروژه کارآموزی ارگونومي ( شركت عصر صنعت شرق ) 8 ص

دانلود فایل پروژه کارآموزی ارگونومي ( شركت عصر صنعت شرق ) 8 ص

پروژه کارآموزی ارگونومي ( شركت عصر صنعت شرق )  8 ص

عنوان فایل : پروژه کارآموزی ارگونومي ( شركت عصر صنعت شرق ) 8 ص

دسته بندی : آموزش

برچسب ها:

بسمه تعالي

مقدمه :

پروژه اي كه در دست شماست در مورد عوامل انساني يا اركونومي مي باشد به عبارت ساده تو منظور از اصطلاح عوامل انساني طراحي براي كاربوي انسان است .

تعريف عوامل انساني : پيش از اين تعريف بايد چند اصطلاح راتعريف كنيم . عوامل انساني اصطلاحي است كه در ايالت متحده وچندكشور ديگر به كار مي رود . اصطلاح ارگوندي اگر چه در ايالت متحده هم به كار مي رود ولي در اروپا وديگر كشورها رايجتر است بعضي ها سعي مي كنند بين اين دو تمايز قائل شوند اما به عقيده ما هر نوع تمايز قائل شدن اختياري است ودر همه موارد علمي اين دو اصطلاح متفاوتند . اصطلاح ديگري كه گاهي در ارتش امريكا به كار مي رود مهندسي انساني است اما اهل فن اين اصطلاح را زياد نمي پسندند واين اصطلاح كم كم رواج مي افتد اصطلاح ديگر روانشناسي مهندسي است كه در نزد بعضي از روانشناسان در ايالات متحده رايج است بعضي روانشناسي مهندسي راتحقيق پايه در مورد قابليتها ومحدوديتهاي انسان مي دانند و آنرا از عوامل انساني كه بيشتر به كاربرد اطلاعات در طراحي مربوط مي شود مي كند .

عوامل انساني دوهدف مهم دارندهدف اول افزايش بازدهي و كارآيي انجام كار و فعاليتهاي ديگر است وهدف دوم تقويت بعضي

ارزشهاي انساني مطلوب از جمله افزايش ايمني ، كاهش خستگي وتنش افزايش راحتي ، افزايش مقبوليت نزد كارگر ، افزايش ميزان رضايت شغلي وبهبود كيفيت زندگي است .

كه ما در اين پروژه بيشتر در موردهدف دوم عوامل انساني تحقيق كرده ايم . عوامل انساني اطلاعاتي در مورد رفتار توانايي محدوديتها وساير مشخصه هاي انسان كشف مي كندواين اطلاعات رادرطراحي ابزارها دستگاهها سيستمها ، تكليفها ، شغلها ، و محيطهاي مختلف به كار مي برد تا بيشترين بهره وري ايمني راحتي و كارآيي رادر هنگام استفاده انسان داشته باشد .

معرفي كارخانه :

شركت عطر صنعت شرق در شركت صنعتي بهارستان دركمال آباد واقع شده است مساحت شركت 1150 متر مربع مي باشد داراي لوله توليد و واحد اداري است و 100 نفر پرسنل توليد و 10 نفر پرسنل واحدمهندسي در اين شركت مشغول به كار هستند .

کد فایل پروژه کارآموزی ارگونومي ( شركت عصر صنعت شرق ) 8 ص : 605767

| آموزش

جهت دانلود پروژه کارآموزی ارگونومي ( شركت عصر صنعت شرق ) 8 ص در کادر زیر کلیک کنید

پروژه کارآموزی ارگونومي ( شركت عصر صنعت شرق )  8 ص

مشخصات پروژه کارآموزی ارگونومي ( شركت عصر صنعت شرق ) 8 ص  با کد فایل 605767  در دسته بندی آموزش  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد پروژه کارآموزی ارگونومي ( شركت عصر صنعت شرق ) 8 ص

  • تذکر : فایل مورد نظر ( پروژه کارآموزی ارگونومي ( شركت عصر صنعت شرق ) 8 ص ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.