خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / تحقیق در مورد تحليل اعداد 12 ص

تحقیق در مورد تحليل اعداد 12 ص

دانلود فایل تحقیق در مورد تحليل اعداد 12 ص

تحقیق در مورد تحليل اعداد 12 ص

 

عنوان فایل : تحقیق در مورد تحليل اعداد 12 ص

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها: تحليل,اعداد,نظرية,شاخه,است,رياضيات

 

تحقیق در مورد تحليل اعداد 12 ص

تحقیق در مورد تحليل اعداد 12 ص

حجم فایل : 701.0 KB نوع فایل : ورد نظرية اعداد شاخه اي است از رياضيات كه از خواص اعداد درست ، يعني 1،2،3،4،5 و … كه اعداد شمار يا اعداد صحيح مثبت نيز نام دارند ، سخن مي گويد . شك نيست كه اعداد صحيح مثبت نخستين اختراع رياضي بشر است . به سختي مي توان انساني را مجسم كرد كه ، لااقل در سطحي محدود ، قدرت شمارش نداشته باشد . يادداشتهاي تاريخي نشان مي دهند كه سومريان باستان حدود 5700 ق . م تقويم داشته اند و از اينرو بايد نوعي حساب مي داشته اند. حدود 2500 ق . م…

 

کد فایل تحقیق در مورد تحليل اعداد 12 ص : 643530

تحليل,اعداد,نظرية,شاخه,است,رياضيات | سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود تحقیق در مورد تحليل اعداد 12 ص در کادر زیر کلیک کنید

تحقیق در مورد تحليل اعداد 12 ص

مشخصات تحقیق در مورد تحليل اعداد 12 ص  با کد فایل 643530  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل تحليل,اعداد,نظرية,شاخه,است,رياضيات  قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد تحقیق در مورد تحليل اعداد 12 ص

  • تذکر : فایل مورد نظر ( تحقیق در مورد تحليل اعداد 12 ص ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *