خانه / سایر رشته های فنی مهندسی / تحقیق در مورد پرورش زنبور عسل

تحقیق در مورد پرورش زنبور عسل

دانلود فایل تحقیق در مورد پرورش زنبور عسل

تحقیق در مورد پرورش زنبور عسل

 

عنوان فایل : تحقیق در مورد پرورش زنبور عسل

دسته بندی : سایر رشته های فنی مهندسی

برچسب ها: پرورش,زنبور,عسل,زهر,روشهاي,جداسازي

 

تحقیق در مورد پرورش زنبور عسل

تحقیق در مورد پرورش زنبور عسل

حجم فایل : 652.6 KB نوع فایل : ورد زهر زنبور عسل , روشهاي جداسازي و مصارف دارويي آن مقدمه: استفاده از سموم طبيعي در درمان بعضي امراض از دير زمان ريشه در فرهنگ و تمدن بشري داشته و در اين ميان زهر زنبور عسل جايگاه ويژهاي دارد. شواهد و قرائن دال بر آن است که بشر در قرون قبل از ميلاد با درمان با زهر زنبور آشنا بوده است.بابلي ها و مصري ها و ايرانيان و رومي ها از جمله اقوامي بودند که از زهر زنبور عسل به منظور درمان امراض گوناگون استفاده مي کردند. ژرمن ها و…

 

کد فایل تحقیق در مورد پرورش زنبور عسل : 641723

پرورش,زنبور,عسل,زهر,روشهاي,جداسازي | سایر رشته های فنی مهندسی

جهت دانلود تحقیق در مورد پرورش زنبور عسل در کادر زیر کلیک کنید

تحقیق در مورد پرورش زنبور عسل

مشخصات تحقیق در مورد پرورش زنبور عسل  با کد فایل 641723  در دسته بندی سایر رشته های فنی مهندسی  با برچسب های فایل پرورش,زنبور,عسل,زهر,روشهاي,جداسازي  قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد تحقیق در مورد پرورش زنبور عسل

  • تذکر : فایل مورد نظر ( تحقیق در مورد پرورش زنبور عسل ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *