خانه / کامپیوتر / میکروسکوپهای الکترونیکی

میکروسکوپهای الکترونیکی

دانلود فایل میکروسکوپهای الکترونیکی

میکروسکوپهای الکترونیکی

 

عنوان فایل : میکروسکوپهای الکترونیکی

دسته بندی : کامپیوتر

برچسب ها:

 

میکروسکوپهای الکترونیکی

میکروسکوپهای الکترونیکی

نام فایل : میکروسکوپهای الکترونیکی
فرمت : .doc
تعداد صفحه/اسلاید : 18
حجم : 428 کیلوبایت
به نام خدا1- مقدمه به طور کلی در میکروسکوپ های الکترونی سه نوع عدسی وجود دارد:1-عدسی جمع کننده (Condenser Lens)2-عدسی شیئی (Objective Lens)3-عدسی تصویری (Projector Lens)عدسی جمع کننده دسته الکترون را بر روی نمونه متمرکز می نماید. عدسی شیئی یک تصویر بزرگ شده اولیه ایجاد نموده، برای حصول بزرگنمایی بیشتر از عدسی تصویری استفاده می شود. تصویر نهایی بدست آمده بر روی یک صفحه فلورسنت قابل…

 

کد فایل میکروسکوپهای الکترونیکی : 605143

| کامپیوتر

جهت دانلود میکروسکوپهای الکترونیکی در کادر زیر کلیک کنید

میکروسکوپهای الکترونیکی

مشخصات میکروسکوپهای الکترونیکی  با کد فایل 605143  در دسته بندی کامپیوتر  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد میکروسکوپهای الکترونیکی

  • تذکر : فایل مورد نظر ( میکروسکوپهای الکترونیکی ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.