خانه / آموزش / پروژه کارآموزی استاتيک 20ص

پروژه کارآموزی استاتيک 20ص

دانلود فایل پروژه کارآموزی استاتيک 20ص

پروژه کارآموزی استاتيک 20ص

عنوان فایل : پروژه کارآموزی استاتيک 20ص

دسته بندی : آموزش

برچسب ها:

بخشی از پروژه:

)يك كاميون به وزن روي يك كلك قرار دارد . فرض كنيد هر يك از چرخهاي جلو وزن كاميون و هر يك از چرخهاي عقب وزن كاميون را حمل مي كنند . اين كلك داراي دو تير طولي مي باشد كه به فاصله متر از يكديگر قرار دارند و هر يك نصف وزن كاميون را تحمل مي كنند . اين دو تير طولي خود در روي دو دسته چوب به هم بسته شده كه شناوري كلك را تامين مي كنند تكيه دارند . اگر فرض كنيم كه نيروهاي عكس العمل تكيه گاهي به صورت گسترده يكنواخت در روي سطح تماس وارد شوند .

مطلوبست رسم دياگرام لنگر خمشي و نيروي برشي براي هر يك از تيرها .

3)تنش هاي موجود بر روي يك الماني از سطح مطابق شكل زير مي باشد مطلوبست :

کد فایل پروژه کارآموزی استاتيک 20ص : 605768

| آموزش

جهت دانلود پروژه کارآموزی استاتيک 20ص در کادر زیر کلیک کنید

پروژه کارآموزی استاتيک 20ص

مشخصات پروژه کارآموزی استاتيک 20ص  با کد فایل 605768  در دسته بندی آموزش  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد پروژه کارآموزی استاتيک 20ص

  • تذکر : فایل مورد نظر ( پروژه کارآموزی استاتيک 20ص ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.