خانه / آموزش / پاورپوینت در مورد طنز های مدیریتی

پاورپوینت در مورد طنز های مدیریتی

دانلود فایل پاورپوینت در مورد طنز های مدیریتی

پاورپوینت در مورد طنز های مدیریتی

 

عنوان فایل : پاورپوینت در مورد طنز های مدیریتی

دسته بندی : آموزش

برچسب ها: طنز,های,مدیریتی,طنز های مدیریتی,اداره، دوستت دارم,رئيس كيست؟

 

پاورپوینت در مورد طنز های مدیریتی

پاورپوینت در مورد طنز های مدیریتی

حجم فایل : 268.2 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 26 طنز های مدیریتی اداره، دوستت دارم اداره را دوست دارم چون جايي است كه بعد از خستگي روزانه ناشي از امور زندگي ، مي‌توانم در آنجا استراحت كنم. رئيس كيست؟ رئيس كسي است كه وقتي شما زود مي‌آئيد او دير مي‌آيد و وقتي شما دير مي‌آئيد او زود مي‌آيد .Someone who is early when you are late and late when you are early حل مشكل چاله در يكي از خيابانهاي اصلي شهر چاله اي بود كه باعث بروز حوادث متعدد براي شهروندان…

 

کد فایل پاورپوینت در مورد طنز های مدیریتی : 627660

طنز,های,مدیریتی,طنز های مدیریتی,اداره، دوستت دارم,رئيس كيست؟ | آموزش

جهت دانلود پاورپوینت در مورد طنز های مدیریتی در کادر زیر کلیک کنید

پاورپوینت در مورد طنز های مدیریتی

مشخصات پاورپوینت در مورد طنز های مدیریتی  با کد فایل 627660  در دسته بندی آموزش  با برچسب های فایل طنز,های,مدیریتی,طنز های مدیریتی,اداره، دوستت دارم,رئيس كيست؟  قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد پاورپوینت در مورد طنز های مدیریتی

  • تذکر : فایل مورد نظر ( پاورپوینت در مورد طنز های مدیریتی ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *