خانه / داستان / تیستوی سبز انگشتی

تیستوی سبز انگشتی

دانلود فایل تیستوی سبز انگشتی

تیستوی سبز انگشتی

 

عنوان فایل : تیستوی سبز انگشتی

دسته بندی : داستان

برچسب ها:

 

تیستوی سبز انگشتی

تیستوی سبز انگشتی

تیستوی سبز انگشتی از درخشان‌ترین رمان‌های نوجوان است، به زبان‌های بسیاری ترجمه شده و میلیون‌ها دوستدار در سراسر جهان دارد. با اینکه تیستوی سبزانگشتی را رمان نوجوان می‌دانند اما نویسنده‌ی کتاب گفته بود این اثر را برای مخاطبان یک تا صدساله نوشته و آن را معجزه‌ی داستان‌نویسی‌اش می‌دانست. تیستوی سبز انگشتی درباره‌ی پسری خوشبخت از خانواده‌ای ثروتمند است که وقتی او را به مدرسه می‌فرستند متوجه می‌شوند در مدرسه…

 

کد فایل تیستوی سبز انگشتی : 25007

| داستان

جهت دانلود تیستوی سبز انگشتی در کادر زیر کلیک کنید

تیستوی سبز انگشتی

مشخصات تیستوی سبز انگشتی  با کد فایل 25007  در دسته بندی داستان  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد تیستوی سبز انگشتی

  • تذکر : فایل مورد نظر ( تیستوی سبز انگشتی ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *