خانه / کامپیوتر / دانلود کتاب خود آموز PHP در 24 ساعت

دانلود کتاب خود آموز PHP در 24 ساعت

دانلود فایل دانلود کتاب خود آموز PHP در 24 ساعت

دانلود کتاب خود آموز PHP در 24 ساعت

 

عنوان فایل : دانلود کتاب خود آموز PHP در 24 ساعت

دسته بندی : کامپیوتر

برچسب ها:

 

دانلود کتاب خود آموز PHP در 24 ساعت

دانلود کتاب خود آموز PHP در 24 ساعت

پی‌اچ‌پی (PHP) یکی از پر طرفدارترین زبان‌های پردازه‌نویسی (اسکریپتینگ) متن باز (Open Source) است که بیشتر برای طراحی برنامه‌های سمت سرور در وب‌گاه‌های پویا (Dynamic) مورد استفاده قرار می‌گیرد. PHP مخفف PHP: Hypertext Preprocessor (پیش‌پردازنده فرامتن) می‌باشد. پی‌اچ‌پی در سال ۱۹۹۴ ایجاد شد. رسموس لردورف (Rasmus Lerdorf) ایجاد کننده اولیه آن بوده است ولی در طی زمان این زبان برنامه‌سازی، توسط سایر کارشناسان و برنامه‌نویسان تکمیل گردیده و به…

 

کد فایل دانلود کتاب خود آموز PHP در 24 ساعت : 35041

| کامپیوتر

جهت دانلود دانلود کتاب خود آموز PHP در 24 ساعت در کادر زیر کلیک کنید

دانلود کتاب خود آموز PHP در 24 ساعت

مشخصات دانلود کتاب خود آموز PHP در 24 ساعت  با کد فایل 35041  در دسته بندی کامپیوتر  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد دانلود کتاب خود آموز PHP در 24 ساعت

  • تذکر : فایل مورد نظر ( دانلود کتاب خود آموز PHP در 24 ساعت ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *