خانه / کامپیوتر / دانلود کتاب آموزش اصول تکنیک Ajax

دانلود کتاب آموزش اصول تکنیک Ajax

دانلود فایل دانلود کتاب آموزش اصول تکنیک Ajax

دانلود کتاب آموزش اصول تکنیک Ajax

 

عنوان فایل : دانلود کتاب آموزش اصول تکنیک Ajax

دسته بندی : کامپیوتر

برچسب ها:

 

دانلود کتاب آموزش اصول تکنیک Ajax

دانلود کتاب آموزش اصول تکنیک Ajax

اِی جکس (AJAX)، مجموعه‌ای از استانداردها و فناوری‌های وب است که به کمک آنها می‌توان برنامه‌هایی مبتنی بر وب تولید کرد که به آسانی با کاربران تعامل داشته باشند. با استفاده از این فناوریها و با کمک انتقال تکه‌های کوچک داده و اطلاعات از رایانهٔ میزبان(Server)، صفحات وب از حالت منفعل خارج می‌شوند و واکنشهایی مناسب با رویدادها انجام می‌دهند. ای‌جکس معماری جدیدی برای برنامه‌های تحت وب است، که با سرعت بسیار زیادی در حال گسترش…

 

کد فایل دانلود کتاب آموزش اصول تکنیک Ajax : 35045

| کامپیوتر

جهت دانلود دانلود کتاب آموزش اصول تکنیک Ajax در کادر زیر کلیک کنید

دانلود کتاب آموزش اصول تکنیک Ajax

مشخصات دانلود کتاب آموزش اصول تکنیک Ajax  با کد فایل 35045  در دسته بندی کامپیوتر  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد دانلود کتاب آموزش اصول تکنیک Ajax

  • تذکر : فایل مورد نظر ( دانلود کتاب آموزش اصول تکنیک Ajax ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *