خانه / کامپیوتر / دانلود کتاب آموزش HTML 5

دانلود کتاب آموزش HTML 5

دانلود فایل دانلود کتاب آموزش HTML 5

دانلود کتاب آموزش HTML 5

 

عنوان فایل : دانلود کتاب آموزش HTML 5

دسته بندی : کامپیوتر

برچسب ها:

 

دانلود کتاب آموزش HTML 5

دانلود کتاب آموزش HTML 5

 
اچ‌تی‌ام‌ال۵ (HTML5)، به عنوان نسخه جدید زبان نشانه‌گذاری ابرمتن برای ایجاد صفحات وب گسترش داده شده‌است. اولین بار در ژوئن ۲۰۰۴ بحث برای ایجاد نسخه جدیدی از زبان نشانه گذاری اچ‌تی‌ام‌ال آغاز شد و در فوریه ۲۰۱۰ نسخه‌های تقریبا نهایی، از این استانداردها ایجاد شدند. در اچ‌تی‌ام‌ال۵ بحث اصلی ایجاد استانداردهایی برای وب چندرسانه‌ای است. استانداردهایی جدید که شامل قابلیت‌هایی شبیه پخش پرونده‌های ویدیویی و…

 

کد فایل دانلود کتاب آموزش HTML 5 : 35122

| کامپیوتر

جهت دانلود دانلود کتاب آموزش HTML 5 در کادر زیر کلیک کنید

دانلود کتاب آموزش HTML 5

مشخصات دانلود کتاب آموزش HTML 5  با کد فایل 35122  در دسته بندی کامپیوتر  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد دانلود کتاب آموزش HTML 5

  • تذکر : فایل مورد نظر ( دانلود کتاب آموزش HTML 5 ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *