خانه / معماری / نقشه اتوکد جزئیات محوطه سازی

نقشه اتوکد جزئیات محوطه سازی

دانلود فایل نقشه اتوکد جزئیات محوطه سازی

نقشه اتوکد جزئیات محوطه سازی

 

عنوان فایل : نقشه اتوکد جزئیات محوطه سازی

دسته بندی : معماری

برچسب ها: دانلود نقشه اتوکد محوطه سازی,نقشه جزئیات محوطه سازی,نقشه جدول گذاری خیابان,نقشه جزئیات جدول گذاری معابر,جزئیات محوطه سازی معابر,دانلود رایگان فایل های اتوکد

 

نقشه اتوکد جزئیات محوطه سازی

نقشه اتوکد جزئیات محوطه سازی

با ساختن یک محوطه ، فضای عبور و مرور افراد و وسایل نقلیه در هر شرایطی ممکن می‌شود. همچنین یک محوطه می تواند فضای زیبا و محلی مناسب را برای استراحت و محیطی سالم را برای هر نوع شرایطی فراهم آورد. در ادامه تعداد 5 شیت نقشه اتوکد مربوط به جزئیات محوطه سازی را می‌توانید دریافت کنید.

 

کد فایل نقشه اتوکد جزئیات محوطه سازی : 35190

دانلود نقشه اتوکد محوطه سازی,نقشه جزئیات محوطه سازی,نقشه جدول گذاری خیابان,نقشه جزئیات جدول گذاری معابر,جزئیات محوطه سازی معابر,دانلود رایگان فایل های اتوکد | معماری

جهت دانلود نقشه اتوکد جزئیات محوطه سازی در کادر زیر کلیک کنید

نقشه اتوکد جزئیات محوطه سازی

مشخصات نقشه اتوکد جزئیات محوطه سازی  با کد فایل 35190  در دسته بندی معماری  با برچسب های فایل دانلود نقشه اتوکد محوطه سازی,نقشه جزئیات محوطه سازی,نقشه جدول گذاری خیابان,نقشه جزئیات جدول گذاری معابر,جزئیات محوطه سازی معابر,دانلود رایگان فایل های اتوکد  قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد نقشه اتوکد جزئیات محوطه سازی

  • تذکر : فایل مورد نظر ( نقشه اتوکد جزئیات محوطه سازی ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *