خانه / کامپیوتر / دیوار مطالب جوملا Minitek Wall Pro

دیوار مطالب جوملا Minitek Wall Pro

دانلود فایل دیوار مطالب جوملا Minitek Wall Pro

دیوار مطالب جوملا Minitek Wall Pro

 

عنوان فایل : دیوار مطالب جوملا Minitek Wall Pro

دسته بندی : کامپیوتر

برچسب ها:

 

دیوار مطالب جوملا Minitek Wall Pro

دیوار مطالب جوملا Minitek Wall Pro

نمایش زیبای مطالب در سایت یک هنر و سلیقه است. و افزونه های خاص خودش را دارد. یکی از این افزونه ها Minitek Wall Pro می باشد که به دیوار مطالب معروف است. این افزونه بیشتر در سبک portfolio می باشد و توسط آن می توانید در چند استایل مختلف و به زیباییی مطالب سایتتان را نمایش دهید.اما صبر کنید ! این افزونه ارزشمند تنها به مطالب جوملا محدود نمی شود و قابلیت نمایش محصولات فروشگاه سازی ویرچومارت ,مطالب ایزی بلاگ ,جومسوشیال و k2 را نیز دارد وهمچنین می تواند به عنوان…

 

کد فایل دیوار مطالب جوملا Minitek Wall Pro : 37237

| کامپیوتر

جهت دانلود دیوار مطالب جوملا Minitek Wall Pro در کادر زیر کلیک کنید

دیوار مطالب جوملا Minitek Wall Pro

مشخصات دیوار مطالب جوملا Minitek Wall Pro  با کد فایل 37237  در دسته بندی کامپیوتر  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد دیوار مطالب جوملا Minitek Wall Pro

  • تذکر : فایل مورد نظر ( دیوار مطالب جوملا Minitek Wall Pro ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *