خانه / آموزش / پاورپوینت دِمانس (زوال عقل)

پاورپوینت دِمانس (زوال عقل)

دانلود فایل پاورپوینت دِمانس (زوال عقل)

پاورپوینت دِمانس (زوال عقل)

 

عنوان فایل : پاورپوینت دِمانس (زوال عقل)

دسته بندی : آموزش

برچسب ها: پاورپوینت دِمانس (زوال عقل),دِمانس (زوال عقل),نشانه های الزایمر,بیماری آلزایمر

 

پاورپوینت دِمانس (زوال عقل)

پاورپوینت دِمانس (زوال عقل)

تعداد اسلاید: 29
 
مقدمه
دِمانس (زوال عقل) چیست؟ در دمانس با نوعی اختلال کلی اکتسابی در شناخت مواجهیم که پیش رونده و برگشت ناپذیر است. معمولا تباهی حافظه نشانه ای است که سبب مراجعه فرد به پزشک می شود و علاوه بر آن نقائصی در چندین قلمرو شناختی مانند قدرت تفکر، تکلم، قضاوت، استدلال و ادراک دیده می شود.
بیماری آلزایمر دکتر آلواس آلزايمر در سال 1906 اين بيماري را در آلمان کشف نمود و به اين دليل بيماري آلزايمر به نام ايشان ثبت شده است . بیماری…

 

کد فایل پاورپوینت دِمانس (زوال عقل) : 605368

پاورپوینت دِمانس (زوال عقل),دِمانس (زوال عقل),نشانه های الزایمر,بیماری آلزایمر | آموزش

جهت دانلود پاورپوینت دِمانس (زوال عقل) در کادر زیر کلیک کنید

پاورپوینت دِمانس (زوال عقل)

مشخصات پاورپوینت دِمانس (زوال عقل)  با کد فایل 605368  در دسته بندی آموزش  با برچسب های فایل پاورپوینت دِمانس (زوال عقل),دِمانس (زوال عقل),نشانه های الزایمر,بیماری آلزایمر  قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد پاورپوینت دِمانس (زوال عقل)

  • تذکر : فایل مورد نظر ( پاورپوینت دِمانس (زوال عقل) ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.