خانه / کامپیوتر / اصول مديريت كيفيت

اصول مديريت كيفيت

دانلود فایل اصول مديريت كيفيت

اصول مديريت كيفيت

 

عنوان فایل : اصول مديريت كيفيت

دسته بندی : کامپیوتر

برچسب ها:

 

اصول مديريت كيفيت

اصول مديريت كيفيت

نام فایل : اصول مديريت كيفيت
فرمت : .doc
تعداد صفحه/اسلاید : 13
حجم : 69 کیلوبایت
اصول مديريت كيفيتچكيدهاين سند هشت اصل مديريت كيفيت كه در استانداردهاي سيستم مديريت كيفيت بر مبناي سري ايزو 9000-2000 كاربرد دارد را معرفي مينمايد. مديريت ارشد هر سازمان ميتواند از اين اصول بعنوان چارچوبي براي راهنمايي سازمان خويش به منظور بهبود عملكرد ها استفاده نمايد.منبع : Intrnational Organization for Standardization. 2006. Quality management principles. http://www.iso.ch/iso/en/iso9000-14000/understand/qmp.htmlكليدواژه :…

 

کد فایل اصول مديريت كيفيت : 602395

| کامپیوتر

جهت دانلود اصول مديريت كيفيت در کادر زیر کلیک کنید

اصول مديريت كيفيت

مشخصات اصول مديريت كيفيت  با کد فایل 602395  در دسته بندی کامپیوتر  با برچسب های فایل   قابل دانلود از طریق ( دریافت فایل ) می باشد .

توضیحاتی در مورد اصول مديريت كيفيت

  • تذکر : فایل مورد نظر ( اصول مديريت كيفيت ) از سایت فورکیا استخراج شده و در این سایت درج شده است که برای بررسی خریدتان باید با سایت مورد نظر در ارتباط باشید و ما در قبال محتوا و فایل های درج شده هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم و اگر این فایل متعلق یه شماست باید به سایت فورکیا مراجعه کرده که با زدن  دانلود میتوانید به سایت مذکور مراجعه کرده و شکایت خود را مطرح کنید و ما هم پیگیر انتقادات و پیشنهاداتتان هستیم که میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *